Erkek ve Kız Bebek Belirtileri

Bebeğin cinsiyeti henüz belli olmadan önce birçok kişi yakın çevresinden arkadaşlarınızdan veya tanıdıklarınızdan tahminler yapmaya başlarlar. Bu tahminler çoğu zaman yiyeceklerle ve hamile kadının karnının şekli ile veya görüntüsü ile tahmini yapılmaktadır.

Hamile kadının cildi eğer bozulduysa eskiye oranla yüzü sivilcelenme veya kızarma gibi pullanma ve lekelenmeler olmuşsa bebeğin kız olacağı yorumları yapılmaktadır gerekçe olarak da bebek annenin güzelliğini almış denilir. Ancak bu durumun bir gerçeklik payı olmadığı gibi sadece bir inanıştır.

Kimi zaman doğru çıkabilir ancak zaten ortada iki şık var yani % 50 lik bir şans dilimi olduğundan dolayı yanılmalar da olabilir doğru tahminlerde olabilir. Erkek bebek belirtilerinde özellikle belli bir kesim hamile kadının karnı sivri ise bebeğin erkek olacağı görüşünü savunurlar bilimsel bir gerçekliği olmayan bir durum olan göbek şekli bir çok kişiye göre farklı yorumlanmaktadır.

KIZ BEBEK BELİRTİLERİ

Bebek cinsiyeti tahmin etme birçok kişi tarafından farklı olarak yorumlandığından dolayı bu konuda doktorunuzun dediklerine dikkat etmeniz en mantıklı davranış olacaktır. Bebek başlı başına bir mucize dir. Cinsiyetinin çok ta önemi yoktur.ç önemli olan o bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesidir.,

Ancak bazı inanışlara göre hamilelik döneminde her kadının başından geçmiş olan benzetmeler yapılmaktadır. Hamile kadın çok fazla ekşi veya tuzlu yiyi yorsa bebeğin kız olacağı söylenmektedir. Örneğin kız bebeklerde hamile kadının göbeğini,n daha aşağıda ve daha yuvarlak olduğu söylenmektedir.

Erkek bebeklerde ise göbeğin daha sivri ve sert olduğu söylenilir. Birçok kişi cinsiyet tahminini farklı olarak değerlendirir. Kız bebek belirtileri genellikle ekşiye ve tuzlu yiyeceklere karşı meyilli olma ve cildin pullanması döküntü olması ve lekelenmesi gibi belirtileri de çoğu zaman beraberinde getirmektedir. Tabi ki bilimsel bir gerçekliği olmasa da..

çin takvimi

çin takvimi yaş hesaplama

Erkek ve Kız Bebek Belirtileri” üzerine 4 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>